KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16958209

nr 1695 8209

Harald Lindberg

(1901-1976), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 65, "Det bryter över Dembangrund. Olja på pannå, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 21 april 2025
kl 20:47:03

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg